Konzultace a individuální poradenství

Jsem certifikovanou lektorkou symptotermální metody a radím ženám, jak přirozeně podpořit menstruační cyklus, aby byl zdravý a harmonický.

Konzultace záznamu STM

  • Sleduješ se symptotermální metodou, máš záznam svého mentruačnícho cyklu, ale nejsi si jistá, zda už proběhla ovulace?
  • Chceš si ověřit, zda už jsi v neplodném období?
  • Nevíš, zda jsi správně určila vrchol hlenu či vzestup bazální tělesné teploty?
  • Potřebuješ poradit, kdy správně nasadit gestageny (např. Utrogestan) pro podporu těhotenství?

Podíváme se na tvůj záznam společně. Zašli mi fotku nebo scan svého záznamu na e-mail info@jana-horackova.cz. Připiš otázky, které tě ohledně vyhodnocení záznamu nejvíce zajímají,  v čem máš nejasnosti. Nejlépe se člověk učí vlastní zkušeností, proto zkus svůj záznam vyhodnotit podle pravidel symptotermální metody.  Já ti pak vyhodnocení potvrdím, dovysvětlím, případně objasním, co a proč je jinak.

Cena této e-mailové konzultace záznamu STM 1 menstruačního cyklu bez zdravotního doporučení je 200 Kč.

Jana mi pomohla hlavně s motivací pro to, abych si (zase) začala sledovat svůj cyklus pomocí symtotermální metody. Má to velký smysl, protože je to krásný autodiagnostický nástroj. Ukázala mi jeho velké benefity, vysvětlila, jak se pracuje se symptotermální metodou (a že to není až tak složité) a dala mi tipy pro to, aby probíhal můj cyklus hladce. Na Janě je vidět, že kromě toho, že tématu rozumí, tak ji baví, a proto i Vás do něj nadchne! 😊
Veronika Juklovákoučka a terapeutka
Absolvovala jsem konzultaci s Jančou ohledně STM. Metodu jsem již znala a několik cyklů před otěhotněním používala, ale nebyla jsem si svými záznamy 100% jistá. Díky Janče jsem si metodu v hlavě urovnala a doplnila o další fakta. Zároveň mě ujistila, že záznamy vedu správně a dokáži je vyhodnotit. Ale věřím, že jsem Janču nekontaktovala naposledy, jelikož budu ráda za další ujištění a podporu. Děkuji za příjemné jednání🤩
Klára Kargerová - Demelovámaminka na mateřské dovolené, autorka projektu Bylinkami efektivně

Individuální poradenství

  • Máš vyhodnocený záznam svého menstruačního cyklu, ale nevíš, co z něj vyčíst?
  • Nejsi si jistá, zda jsou tvoje hormony v rovnováze?
  • Nevíš, zda je tvůj menstruační cyklus zdravý a zda potřebuješ doplnit nějaké vitamíny nebo minerály v potravinových doplňcích?
  • Chceš se ujistit, že je tvoje tělo připraveno k otěhotnění?
  • Nebo chceš individuálně vysvětlit, jak se sledovat symptotermální metodou či objasnit její pravidla?

Napiš mi na e-mail info@jana-horackova.cz, o co bys měla zájem a domluvíme se na formě konzultace.

Cena ÚVODNÍ individuální nebo zdravotní konzultace (1 hod)                                                               - osobní nebo online setkání je 1200 Kč.

Cena DALŠÍ individuální nebo zdravotní konzultace - osobní nebo online setkání je 800 Kč.

Cena individuální nebo zdravotní konzultace online (30 min) nebo e-mailem je 500 Kč.

Janka je veľmi milá, trpezlivá a v oblasti STM nesmierne vzdelaná osoba. Kedykoľvek potrebujem pomoc alebo podporu v tejto oblasti, je tam pre mňa. Veľmi pozitívne hodnotím, že je Janka naklonená prírodnými smermi, že sa vyzná v oblasti hormónov, rôznych vitamínov a ich vplyvu na ženské zdravie. Aj mne navrhla spôsob úpravy stravy, pomocou ktorého sme zabezpečili, že sa dostavila ovulácia. Povedala mi presne, aké potraviny obmedziť a prečo a aké naopak pridať.
Lucia Šukoloválektorka kurzů vaření rostlinné stravy

V přípravě: Program Jak poznat a přirozeně vyladit svůj menstruační cyklus pomocí symptotermální metody